Kuruluşunun 18. Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

Diğer canlılardan üstün bir varlık olan insanın gücü; aklını kullanması ve düşünen bir varlık olmasından ileri gelmektedir… Bir düşünce ile başlayan bu serüvende insanoğlu kendi sınırlarını aşarak, başarının kapısını sonuna kadar araladı. Bazen başarısızlıklar karşısına dalga kıranlar şeklinde çıktı, çarptı, kanatları kırıldı, en vahimi de hayalleri ve geleceği duvarlar altında kaldı.Pes etmedi. Ya yerinde sayacak yapamadıkları için pişmanlıkları olacaktı ya da zirveye bayrağı dikecekti.

Bizim de; zirveyi hedeflediğimiz, çıtayı her daim yukarı taşıdığımız ve çalışmalarımızda çok yol katetdiğimiz aşikardır. Bilişim ordusu olarak adlandırdığım çalışanlarım ve 2000’i aşkın Çözüm Ortağım ile başarıyı göğüslemenin haklı gururunu taşıyorum.

AKINSOFT olarak, 18 yıldır hep birlikte çalışmanın verdiği güç ile başarılara imza atıyoruz. Geçmişteki amatör ruhumuz, son yıllardaki profesyonelliğimizin rotasını belirledi.
Gücümüz; uzmanlığımız ve çalışkanlığımızdan ileri gelmektedir. Türkiyenin ilklerini bünyesinde barındıran AKINSOFT’u, daha nice yıllara taşımak ve teknoloji ile Ülkemizi taçlandırmak adına ilerliyoruz.

Her yaşımız gelişim, her yaşımız değişimdir.
18′ inci Yaşımız Kutlu Olsun.

Dr. Özgür AKIN
Bilgisayar Yüksek Mühendisi
AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı