Konya Bağımsız Milletvekili Adayı ve AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN’ın Beyşehir Ziyareti

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Özgür AKIN, Beyşehir’deki gezisine basın kuruluşlarını ziyaret ederek başladı. İlk önce Beyşehir Göl Radyo Televizyonu’nu ziyaret eden AKIN, gazete yetkilisi Hasan NARİN ile makamında görüştü. AKIN buradaki görüşmesinde “Biz 16 yıldır teknoloji işi yapıyoruz. Uzmanlık alanımız teknoloji. Beyşehir’in sorunları nedir diye düşünecek olursak, Beyşehir’in en önemli sorununun pazarlama ve markalaşmadır diye düşünüyorum. Yeterince tanıtımı yapılamayan ilçemizin doğal güzellikleri ilçe için önemli bir gelir kaynağı haline dönüştürülebilir. Ülkemizde siyasiler din, dil ve etnik köken üzerinden siyaset yaptıklarından bu konulara eğilemiyorlar. Meydanlarda birbirlerine ağır ithamlarda bulunanlar birazda bu konulara kafa yorarlarsa eminim daha verimli bir yol izlenmiş olacaktır.” şeklinde konuştu. Beyşehir Göl Radyo Televizyonu sahibi Hasan NARİN ise, “ BGRT’yi teknoloji ailesinin bir parçası olarak görmeniz bizi çok mutlu etti. Çalışmalarınızı takip ediyoruz. Başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.
Buradaki ziyaretini tamamlayan AKIN, Beyşehir İlkhaber Gazetesi, Göl Gazetesi ve Beyşehirin Sesi Gazetesi yetkilileri ile makamlarında görüştü. Basına kendisine gösterdiği ilgiden ve bölge halkının bilgilendirilmesinde üstlendiği misyondan dolayı teşekkür etti.

Basın ziyaretlerinin ardından Seydişehir’deki AKINSOFT bayilerini de gezen AKIN, Site Bilgisayar, Alfa Bilgisayar, Merkez Elektronik ve İşlem Bilgisayar’ı ziyaret etti. Bayileri seçim çalışmaları hakkında bilgilendiren AKIN, seçildiği takdirde neler yapacağı hakkında da bilgilendirmeler yaptı.