Ereğli Ziyareti

AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı ve Konya Bağımsız Milletvekili Adayı Özgür AKIN, seçim gezileri kapsamında Ereğli’deydi. Ereğli halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan AKIN, burada esnaf ziyaretleriyle beraber AKINSOFT bayilerini de gezerek onlardan da destek istedi. ER Radyo’nun canlı yayın konuğu olan AKIN, ayrıca Metro TV ve Ert TV’nin de konuğuydu.

AKINSOFT olarak ülkeye, Konya’ya büyük hizmetlerde bulunan ve halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan AKIN, bunu Ankara’da da sürdüreceğinin sözünü verdi. Ülkede istihdam yaratmanın önemine değinen AKIN, “Türkiye ortalama yaş itibariyle oldukça genç bir ülke. Gençlerin önünü açmak gerek.” şeklinde konuştu. Kurum olarak da genç bir ekiple çalıştığını söyleyen AKIN, gençlerin kendisine yoğun ilgi gösterdiğini Ankara’da da gençliğin sesi olmak istediğini söyleyerek, gençlerin, Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

Kendilerini desteksiz bırakmayacaklarını ifade eden Ereğli halkı, seçimlerde aday gösterilen vekillerin kenti doğru düzgün tanımadığını, seçildikten sonra da Konya’yı unuttuklarını söylediler. Özgür AKIN’ın, Konya da istihdam yarattığını, Konya’ya hizmet ettiğini belirterek, bu seçim maratonunda yanında yer aldıklarını bildirdiler. Özgür AKIN ise, “Ben her zaman Konya halkının yanındayım. Seçildiğim taktirde Ankara da Konya’nın sesi olacağım. Ben boş vaatler yerine, 16 yıldır yaptığım gibi teknolojinin, kalkınmanın, istihdamın siyasetini yapacağım” dedi.