Konya Bağımsız Milletvekili Adayı ve AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN, seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği ilçe ziyaretlerinde Seydişehir’i tekrar ziyaret etti

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Özgür AKIN, Seydişehir’de önce Seydişehir Fm’in canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayında Ömer YAYLALI’nın sorularını cevaplayan AKIN, “Hiçbir siyasi görüşe, belli bir zümreye ya da ekonomik güce değil, Konya halkına hizmet etmek için adayım. Bağımlı bağımsız değil tam bağımsızım. Ankara’nın tayin ettiği değil Konya’nın seçtiği vekil olmak istiyorum. Ben parti genel merkezleri tarafından gönderilen milletvekili aday listelerinin halkın istek ve beklentilerini yansıtmadığı görüşündeyim. Halkımda benimle aynı görüşte. Bu böyle sürüp gidemez, gitmemeli” dedi. Seydişehir Fm’deki canlı yayının ardından Seydişehirin Sesi, Toroslar Gazetesi ve Seydişehir Postası Gazetesi’ni ziyaret eden AKIN, basına gösterdiği ilgiden ve ilçe halkının bilgilendirilmesinde üstlendiği misyondan dolayı teşekkür etti.

Basın ziyaretlerinin ardından Seydişehir’deki AKINSOFT bayilerini de gezen AKIN, İnter Bilgisayar, Prestij Bilgisayar, Özyiğit Bilgisayar ve Parıltı Bilgisayar’ı ziyaret etti. Seydişehir esnaflarından Sinan Tabela ve Ali Gebik Turizm’de firma yetkilileri ile görüşen AKIN, esnafın sorunlarını dinleyip, seçildiği takdirde neler yapacağı hakkında Seydişehir esnafını bilgilendirdi.

Çiçekler, Fasıllar ve Tepecik köylerine de uğrayan AKIN Seydişehir gezisini tamamlayıp Beyşehir’e geçti.