AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı ve Konya Bağımsız Milletvekili Adayı Özgür AKIN, seçim gezilerine hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda Dumlupınar Semt Pazarı’nı ziyaret eden AKIN, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Burada esnaf “ Sizin gibi genç bir siyasetçinin mecliste bizi temsil etmesini çok isteriz. Siz zaten yıllardır Konya’da önemli işlere imza attınız. AKINSOFT sayesinde istihdam yarattınız. İnşallah Konya’nın sesi olur bizi temsil etme fırsatı yakalarsınız”şeklinde konuştular.

Özgür AKIN ise “ Desteklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Bağımsız aday olarak tek bağımlılığım Konya halkınadır. Sizin meclisteki sesiniz olmak istiyorum. Yıllardır bu ülkede bu topraklarda teknolojik yatırımlarım oldu. Mesleki tecrübelerim göstermiştir ki, teknolojik yatırım olmadan, ekonomik kalkınmanın gerçekleşmesi mümkün değil. Dünya da her gün teknolojik bir yeniliğin yaşandığını göz önünde bulundurursak, ülkeler teknolojik yatırımları sayesinde ilerleme kaydediyorlar. Bende mecliste teknolojinin siyasetini yapacağım. Teknoloji bakanlığının kurulması için lobi faaliyetleri yürüteceğim. Konya’yı bu açıdan bir teknoloji üssü haline getireceğim. Desteklerinizi bekliyorum”dedi.