Dr. Özgür AKIN Etkinlikler

AKINSOFT 15. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE TATİL ORGANİZASYONU

Yazılım ve robotik teknolojiler alanında gerçekleştirdiği çalışmaları ve her geçen gün büyüyen Çözüm Ortağı ağı ile Türkiye'nin Vizyonu olan AKINSOFT, bir Bonus Dönemi'ni daha geride bırakmaya hazırlanıyor.

Her yıl farklı bir heyecan ve tema ile gerçekleştirdiği Bonus organizasyonlarında Çözüm Ortakları ile buluşan ve onların başarılarını ödüllendiren AKINSOFT’ un 24. yılında düzenlenecek 15. Bonus Organizasyonu ve Ödül Takdim Töreni, 15 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında, ülkemizin turizm cenneti Antalya’da Limak Limra Hotel & Resort’da gerçekleştirilecek.

AKINSOFT bu yıl da düzenleyeceği “Ödül Takdim Töreni” ile kategorisinde dereceye girenÇözüm Ortaklarının başarısını birbirinden farklı ödüllerle taçlandıracak. Her yıl farklı bir sanatçının konseriyle gerçekleşen organizasyonda bu yıl ünlü sanatçı Betül DEMİR sahne alacak.

Tüm AKINSOFT ailesinin bir arada olacağı 15. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ile AKINSOFT; Çözüm Ortaklarına, konuklarına ve çalışanlarına bir kez daha unutamayacakları keyifli bir organizasyon yaşatmış olacak.

Dönemi: 15-17 Kasım 2019 Düzenleyen: AKINSOFT Genel Merkez